Чи варто переселяти рідну людину в будинок для людей похилого віку

Пансіонат для літніх людей Ренесанс у ЛьвовіНайчастіше, люди похилого віку крім природних обмежень, пов’язаних зі старістю, мають ще й перелік різних захворювань. Тому їм складно самостійно доглядати себе: купувати продукти, оплачувати рахунки, готувати їжу, вчасно приймати ліки, підтримувати особисту гігієну та чистоту в будинку на високому рівні. Молоді члени сім’ї, що працюють, не в змозі забезпечити належний догляд за немічними, до того ж у них може бракувати спеціальних навичок, а будинок не завжди може бути обладнаний так, щоб літня людина могла комфортно і безпечно в ньому жити.

Сукупність перерахованих фактів спонукає сім’ю переселити пенсіонера до будинку для людей похилого віку у Львові. Багатьом рішення про переїзд літнього до спеціалізованої геріатричної установи дається досить важко. Дехто навіть відчуває докори совісті, думаючи, що зрадили рідну людину або кинули її.

Плюси переїзду в приватний пансіонат для людей похилого віку

Правильне розуміння причин переїзду, відкритий діалог усередині сім’ї, а також вибір хорошого хоспіса здатні полегшити ці почуття і навіть переконати в тому, що це рішення було найкращим доказом любові та турботи.

Ключовими перевагами життя у приватному пансіонаті є:

  • Постійний нагляд досвідченого та дбайливого персоналу
  • Своєчасна допомога
    Регулярне обстеження та прийом медикаментів
  • Затишні кімнати з усією необхідною технікою та спеціальними меблями
  • Спілкування з персоналом та іншими постояльцями
  • Різноманітне та цікаве дозвілля, у тому числі розважальні заходи та виїзд на природу
  • Правильне чотириразове харчування
  • Можливість бути на зв’язку з рідними
  • Доступні ціни на проживання.

Для того, щоб літня людина не відчувала, що її хочуть позбутися, переселивши в хоспіс, не варто тиснути на неї в прийнятті даного рішення. Краще просто показати йому плюси цих змін, дозволити йому самостійно вибрати пансіонат, якщо є можливість, познайомити його з персоналом та іншими жителями, а також дати час на роздуми.

Часто люди похилого віку залишаються на старість самі в будинку або в квартирі. Така самотність – це один із найгірших наслідків старості. Приватні будинки для людей похилого віку знімають цю проблему. Тому рідні можуть бути спокійні, що їхній близькій людині в оточенні досвідченого персоналу та інших постояльців буде не нудно і не страшно. Він буде вчасно нагодований, а також отримає необхідну медичну допомогу, що складно гарантувати в домашніх умовах.